فرم اسپانسرینگ دیمارک
فرم اسپانسرینگ دیمارک
راهنمایی ( توضیحات ) :

 

اسپانسرینگ در لغت به معنای حمایت و واژه اسپانسر به معنی حامی می باشد. اسپانسرینگ کاری است که توسط اسپانسر در جهت حمایت از فرد یا موسسه یا شرکتی انجام می شود. این کار با تبلیغات متفاوت است و ممکن است اشتباه گرفته شود. اسپانسرینگ نوعی بازاریابی می باشد.
اسپانسرینگ اقدام یا عملی کیفی (مربوط به کیفیت) می باشد. این بهبود کیفیت می تواند برای ارتباطات، تمایز نسبت به رقبا، تصویر برند و یا افزایش محبوبیت و شهرت باشد.
وقتی یک حامی، برنامه اسپانسرینگ را برای مکانی برگزار می کند یعنی دارد بین خود یا شرکت خود و آن مکان ایجاد ارتباط می کند.

بهبود تصویر برند در ذهن مشتریان همیشه جزء اهداف بزرگ شرکت ها بوده است. اگر تصویر برند در ذهن مخاطب ارتقا پیدا کند می تواند در جهت کمک به استراتژی های برند شرکت، عمل کند. بهبود تصویر برند با استفاده از اسپانسرینگ می تواند باعث ایجاد یک حس خوب نسبت به برند شود. باید بدانید که، تا شرکت یا موسسه ای در ذهن مخاطبان دارای ارزش نباشد هیچ اتفاقی برای آن برند نخواهد افتاد.

در این همایش فضاها و پکیج های متفاوتی را براساس مبلغ و نیازسنجی دوستانی که تمایل به شرکت در همایش به عنوان شریک تجاری ماهان دارند،اختصاص داده ایم که به سه گروه پکیج نقره ای،طلایی،پلاتینیوم و همچنین پکیج مربوط به غرفه ها تقسیم بندی شده است.

 

جهت اطلاعات بیشتر فایل را دانلود کرده و در صورت نیاز با شماره

۰۹۳۷۰۶۲۰۴۱۴ (آقای اعظمی)

تماس حاصل فرمایید.

 

دانلود فایل راهنمای اسپانسرینگ همایش دیمارک
نام و نام خانوادگی :
 

سمت :
 

نام سازمان :
 

ایمیل :
  

شماره تماس :
  

پکیج مورد نظر :
 

کد بالا را در کادر وارد نمایید :